Jedziesz za wolno w korku? Wybiją Ci ząb...
Bójką kierowców stojących w korku na ulicy Spacerowej w Gdańsku skończył się wieczorny powrót do domu. Przez kłótnię musiała interweniować policja.
Do incydentu doszło o godz. 18 na ulicy Spacerowej (trafna do sytuacji nazwa ulicy) po której ciągnął się (spacerował) sznur samochodów wracających z pracy do domu. Kierowca Nissana zaczął trąbić na jadącego przed nim Passata w celu "upomnienia go" lub najprościej mówiąc "popędzenia". Kierowca tłumaczył, że poprzedzający go pojazd robił za duże odstępy i zwiększał korek.
Jako, że niemiecke samochody nie lubią takiego traktowania, kierowca wysiadł z auta i podszedł do trąbiacego Nissana. Nerwy puściły i kierowca Passata rozbił szybę Nissana i z całej siły udzerzył kierowcę w twarz wybijając mu ząb.
Po chwili pojawiła się policja, która zatrzymała awanturnika i umieściła go w areszcie. Za uszkodzenie mienia i ciała poszkodowanego grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Dodał(a): Joanna Gawlik 2010-09-02
Znasz jakieś ciekawe wiadomości?
Podziel się z innymi

















Białoruś
Rosja
Ukraina

